Forum - Budinfo Forum Zamówienia publiczne

Wykaz forów

Wróć do listy tematów

CBA zbada przetarg Ministerstwa Zdrowia na szczepionki
Utworzono przez Redakcja on 24.3.2011 16:36
Proszę zapoznać się z zasadami i warunkami korzystania przed umieszczeniem postu.

Nowy post może być umieszczony w dole strony.
Posortuj:   Zgodnie z wątkami dyskusji Wyświetlaj wpisy od najstarszego Wyświetlaj wpisy od najnowszego

o
CBA zbada przetarg Ministerstwa Zdrowia na szczepionki
Komentarze do artykułu znajdującego się w naszym serwisie pod poniższym adresem: http://www.budinfo.pl//art.php?action=more&id=6835&idg=23&wa=N-ZPI1112&sid=867970099&adr_no=2569517&adr_em=1271524
o
Na pierwszy rzut oka można pomysleć: ministerstwo zdrowia chyba cen nie widzi, skoro odrzuciło ofertę za 1,55, ale polecam wnikliwą ocenę. Nawet śladowa ilość tiomersalu czyli rtęci to koszmar dla małego organizmu. Z pewnością wypowie się ten kogo dziecko zachorowało po sczzepionce.... Polecam ku przestrodze i upieraniu się jakoby 1,55 miało większe znaczenie niż tiomersal...
o
Znam bardzo wiele matek, które rezygnują ze szczepień całkowicie, bo nie mają zaufania do szczepionek proponowanych do tej pory przez nasze władze np oszczędne zakupy ewidentnie szkodliwych koreańskich szczepionek. To jest ciekawe, czyje to były decyzje !!! Jakoś konkurencja nie reagowała. Dzieci są coraz bardziej wrażliwe i coraz częściej należą to tej "niewielkiej statystycznie" grupy reagującej na niewielkie dawki rtęci kalectwem.

Wiekszość matek, które ma już jedno dziecko np. z autyzmem nie szczepi w ogóle następnych dzieci, bo boi sie korzystać z oszczędnych zakupów państwowych - a nie ma pieniędzy na prywatne bezpieczne szczepienia. Kto może i kogo stać i tak korzysta z płatnych bezpiecznych szczepionek.

Dla społeczeństwa jest bardzo groźna taka polityka pańtwa, która doprowadza do kryzysu zaufania w tak istotnej, bardzo ważnej społecznie dziedzinie jak masowe szczepienia dzieci.
Odpowiedz

Nazwa użytkownika
Hasło użytkownika

Zapomniałeś hasło? Prześlemy je na podany adres e-mail.
Możesz zarejestrować się tutaj.

Wróć do listy tematów