MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Architektura bioklimatyczna

14.1.2013, , Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Architektura bioklimatyczna jest to sposób postępowania podczas projektowania w obszarze budownictwa, który promuje takie rozwiązania ażeby budynki i obiekty budowlane z dołączoną do nich przestrzenią funkcjonowały w dużej harmonii z otaczającym środowiskiem naturalnym wykorzystując optymalne warunki środowiska przy jednoczesnym minimalizowaniu efektów niepożądanych,

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

14.4.2011 Oszczędzanie energii i pozyskiwanie energii czyli energia do kwadratu
14.4.2011 Czy stare biurowce mogą być energooszczędne?Zablokuj
14.4.2011 Założenia wynikające z Dyrektywy (2002/91/EC) Parlamentu Europejskiego i Rady Europy z dnia 16 grudnia 2002 r. dotyczącej jakości energetycznej budynkówZablokuj
9.6.2016 Zielone certyfikaty - standard nowoczesnego budownictwa w Polsce?
6.7.2011 System certyfikacji BREEAM