MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Białe certyfikaty

17.5.2012, , Źródło: Verlag Dashöfer

System białych certyfikatów ( System świadectw efektywności energetycznej ) jest instrumentem, który wykorzystuje mechanizmy rynkowe do wspierania efektywności energetycznej. Białe certyfikaty są to świadectwa, które stwierdzają zaoszczędzenie określonej ilości energii poprzez zrealizowanie inwestycji służących poprawie efektywności energetycznej.

System białych certyfikatów ( System świadectw

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

23.11.2012 Dyrektywa w sprawie efektywność energetycznej - kolejna dyrektywa europejska wspierająca rozwój rynku pomp ciepła w Europie.
24.9.2012 Budownictwo energooszczędne, pasywne - czy certyfikaty pomagają?Zablokuj
5.9.2012 Ograniczenia sprzedaży energii z OZE niezgodne z prawem?
5.6.2012 Inteligentne sieci energetyczne - nowy obszar działania NFOŚIGW
24.4.2012 Budownictwo energooszczędne, pasywne, czy certyfikaty pomagają?Zablokuj