MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Budownictwo energooszczędne, pasywne – czy certyfikaty pomagają?

24.9.2012, , Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Jedną z form budownictwa energooszczędnego jest budownictwo pasywne. Standard budownictwa pasywnego został utworzony w Niemczech. Cieszy się zasłużoną popularnością w Europie Zachodniej, ale i w Polsce oszczędności w eksploatacji pasywnych budynków przyczyniają się do rosnącej popularności tego typu budownictwa. Do tego typu

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

4.12.2012 Domy Pasywne - konieczność czy alternatywa?
23.11.2012 Dyrektywa w sprawie efektywność energetycznej - kolejna dyrektywa europejska wspierająca rozwój rynku pomp ciepła w Europie.
12.11.2012 Certyfikacja LEED - przyszłość dla inwestycjiZablokuj
19.10.2012 Certyfikacja BREEAMZablokuj
1.10.2012 Super energooszczędny biurowiec w Warszawie