MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Jak zwiększyć efektywność energetyczną w ciepłownictwie?

30.9.2013, Źródło: elektroinzynieria.pl

Celem projektu ustawy o efektywności energetycznej jest – oprócz poprawy efektywności energetycznej i oszczędnego gospodarowania energią – uzyskanie do 2016 r. oszczędności energii finalnej w ilości nie mniejszej niż 9% krajowego zużycia tej energii w 2007 r. Projekt ustawy obejmuje nie tylko odbiorców końcowych, ale również obszar wytwarzania i przesyłu. Wprowadza

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

30.11.2012 Wspólne Stanowisko 7 Organizacji Branży Grzewczej w sprawie OZE
23.11.2012 Dyrektywa w sprawie efektywność energetycznej - kolejna dyrektywa europejska wspierająca rozwój rynku pomp ciepła w Europie.
17.5.2012 Białe certyfikaty
18.4.2012 MG poprawia efektywność energetyczną
10.10.2011 Jak zgodnie z ustawą energetyczną efektywnie wygrać przetarg i otrzymać Biały Certyfikat - czyli premia za modernizację oświetlenia.