MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Kara umowna przy umowach

19.6.2013, Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer

Pytanie:

Kiedy jest przewidziana kara umowna przy umowach w sprawach zamówień publicznych?

Odpowiedź:

Zastrzeżenie kary umownej w umowie w sprawie zamówienia publicznego można odnieść do przypadków niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania w ogóle,  jak również można powiązać go z poszczególnymi przejawami niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania, takimi jak zwłoka w spełnieniu

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

8.10.2012 Senat wprowadził poprawki do nowelizacji Pzp
3.8.2012 Finansowanie zamówień w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych
27.11.2012 Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, iż wykluczeniu z art. 24 ust. 1 pkt 1a ustawy Pzp podlega również wykonawca, od umowy z którym zamawiający odstąpił, także w przypadku, gdy umowa o zamówienie publiczne nie została zawarta na podstawie ustawy Pzp
25.10.2012 Warszawa: Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
11.10.2012 Rekomendacje UZP w sprawie zamówień na sprzęt komputerowyZablokuj