MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Kto odpowiada za sporządzenie planu BIOZ

2.5.2012, , Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer

Sporządzenie planu Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia (plan BIOZ) należy do obowiązków kierownika budowy. Kierownik budowy ma obowiązek jedynie zapewnić sporządzenie planu BIOZ. Oznacza to, że kierownik budowy nie musi planu BIOZ sporządzać samodzielnie, a może sporządzenie planu BIOZ powierzyć innej osobie posiadającej odpowiednie kwalifikacje.

Sporządzenie planu

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

25.10.2012 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY w sprawie wymaganego zakresu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennegoZablokuj
22.11.2012 Krosno: Nadzór nad robotami budowlanymi
8.11.2012 Szczecin: Usługi projektowania architektonicznego
25.10.2012 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY w sprawie dziennika budowy, montażu i rozbiórki, tablicy informacyjnej oraz ogłoszenia zawierającego dane dotyczące bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia.Zablokuj
11.10.2012 Formalności przy budowie domu