MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Kto odpowiada za sporządzenie planu BIOZ

2.5.2012, , Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer

Sporządzenie planu Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia (plan BIOZ) należy do obowiązków kierownika budowy. Kierownik budowy ma obowiązek jedynie zapewnić sporządzenie planu BIOZ. Oznacza to, że kierownik budowy nie musi planu BIOZ sporządzać samodzielnie, a może sporządzenie planu BIOZ powierzyć innej osobie posiadającej odpowiednie kwalifikacje.

Sporządzenie planu

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

23.7.2013 RM przyjęła projekt założeń nowelizacji prawa budowlanego przygotowany przez MTBiGM
14.4.2011 Warbud SA zdobywcą Budowlanych Oskarów
14.4.2011 Eksperci na budowieZablokuj
2.8.2013 Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej - konkurs projektów
20.5.2013 Zamówienia publiczne - Lublin: Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg