MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Nowe przepisy w sprawie planów zagospodarowania przestrzennego polskich obszarów morskich

27.9.2013, Źródło: rcl.gov.pl

25 września weszło w życie rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej i Ministra Rozwoju Regionalnego z dnia 5 sierpnia 2013 r. w sprawie planów zagospodarowania przestrzennego polskich obszarów morskich (Dz. U. z 2013 r. poz. 1051).

25 września weszło w życie rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej i

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

25.10.2012 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY w sprawie wymaganego zakresu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennegoZablokuj
5.10.2012 Certyfikat audytora bezpieczeństwa ruchu drogowego
19.10.2012 Odstępstwa od zasad przepisów w budownictwie
14.5.2012 Jak ważne jest odrolnienie działki?
7.5.2012 Nowe zasady obliczania powierzchni dla budynków nowobudowanych, a także w przypadku nadbudowy, rozbudowy, przebudowy i zmiany sposobu użytkowania budynków oddanych do użytkowania