MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Nowelizacja środowiskowa

5.5.2014, , Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Ustawa nowelizująca Prawo zamówień publicznych, charakteryzująca się przede wszystkim znaczącym podwyższeniem tzw. progu bagatelności, została uchwalona przez Sejm RP w dniu 14 marca 2014 r. i ogłoszona w Dzienniku Ustaw z 1 kwietnia br. na pozycji 423. Znowelizowane przepisy wchodzą w życie 16 kwietnia 2014 r.

Ustawa nowelizująca Prawo zamówień publicznych,

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

5.10.2012 Postępowania Komisji Europejskiej w sprawach dotyczących zamówień publicznych
8.10.2012 Senat wprowadził poprawki do nowelizacji Pzp
30.8.2012 Projekt nowelizacji 'obronnej” Pzp
3.8.2012 Finansowanie zamówień w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych
27.11.2012 Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, iż wykluczeniu z art. 24 ust. 1 pkt 1a ustawy Pzp podlega również wykonawca, od umowy z którym zamawiający odstąpił, także w przypadku, gdy umowa o zamówienie publiczne nie została zawarta na podstawie ustawy Pzp