MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Od tymczasowych budowli też trzeba zapłacić podatek od nieruchomości

5.2.2014, , Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Uchwała została podjęta w dniu 3 lutego 2014 roku. Sąd stwierdza w niej, że każdy tymczasowy obiekt budowlany, który jest budowlą i spełnia określone kryteria. Może być objęty podatkiem od nieruchomości.

Uchwała została podjęta w dniu 3 lutego 2014 roku. Sąd stwierdza w niej, że każdy tymczasowy obiekt budowlany, który jest

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

12.9.2012 Odszkodowanie i opodatkowanie odszkodowania z tytułu strat poniesionych w związku z zajęciem nieruchomościZablokuj
18.7.2012 Zatwierdzenie projektu - sprawdzanie merytoryczne w postępowaniach nadzwyczajnychZablokuj
16.7.2012 Roboty budowlane będące przedmiotem umowy koncesji
11.6.2012 Błędy w zmianach w rejestrze spółdzielni podstawą do likwidacji spółdzielni
13.6.2012 Domy jednorodzinne w spółdzielni