MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Przepisy dotyczące wywłaszczeń nie działają wstecz

19.3.2014, Źródło: www.trybunal.gov.pl

Nieruchomości skomunalizowane nie podlegają zwrotowi byłym właścicielom, jeśli samorząd przed 2004 r. zrealizował na nich inwestycję, nawet jeśli trwało to dłużej niż 10 lat – orzekł w czwartek Trybunał Konstytucyjnego.

Nieruchomości skomunalizowane nie podlegają zwrotowi byłym właścicielom, jeśli samorząd przed 2004 r. zrealizował na nich inwestycję, nawet jeśli trwało

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

31.10.2012 Orzeczenie Trybunału w sprawie ogródków działkowychZablokuj
12.9.2012 Odszkodowanie i opodatkowanie odszkodowania z tytułu strat poniesionych w związku z zajęciem nieruchomościZablokuj
5.9.2012 Trybunał Konstytucyjny orzeknie w sprawie zasad stwierdzania nieważności lub uchylenia decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.
5.9.2012 Zasady wykupu mieszkania komunalnego z bonifikatą
13.7.2012 Wycena nieruchomości pod drogiZablokuj