MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Stawka opłaty musi uwzględniać powierzchnię pasa drogowego

30.12.2013, Źródło: budownictwo.abc.com.pl

Rada miasta nie może ustalać jednorodnej stawki za 1 dzień zajmowania pasa drogowego w sposób powodujący faktyczne "oderwanie" wysokości opłaty od zajmowanej powierzchni pasa drogowego – orzekł WSA w Gorzowie Wielkopolskim.

Rada miasta nie może ustalać jednorodnej stawki za 1 dzień zajmowania pasa drogowego w sposób powodujący faktyczne "oderwanie" wysokości opłaty od

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

27.11.2012 Komunikat dotyczący obwieszczenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie wysokości stawki opłaty paliwowej na rok 2013
6.9.2012 Opłaty za zajęcie pasa dróg wewnętrznych są niedozwolone!
8.5.2012 Odbieranie odpadów komunalnych w drodze przetargu
30.4.2012 Niższe opłaty na autostradach zarządzanych przez GDDKiA
11.4.2012 Opłaty za sieci w pasie drogowym