MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Wzór umowy w sprawie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych dotyczących obiektu liniowego w rozliczeniu kosztorysowym

1.4.2014, Źródło: UZP

Urząd Zamówień Publicznych przygotował wzór umowy w sprawie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych obiektu liniowego w rozliczeniu kosztorysowym. Wzór umowy powstał przy udziale instytucji publicznych działających jako zamawiający oraz organizacji zrzeszających wykonawców.

Urząd Zamówień Publicznych

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

27.11.2012 Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, iż wykluczeniu z art. 24 ust. 1 pkt 1a ustawy Pzp podlega również wykonawca, od umowy z którym zamawiający odstąpił, także w przypadku, gdy umowa o zamówienie publiczne nie została zawarta na podstawie ustawy Pzp
22.11.2012 Krosno: Nadzór nad robotami budowlanymi
8.11.2012 Olsztyn: Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
8.11.2012 Łódź: Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
25.10.2012 Katowice: Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania