MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Zasady lokalizowania sieci w pasie drogowym

24.2.2012, , Źródło: kancelaria Battara Bartoszek Kuliński BBK

Zasady zajmowania pasa drogowego i umieszczania w nim obiektów budowlanych regulują przepisy ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (tj. Dz. U. z 2007 r. Nr 19, poz. 115 ze zmianami). W praktyce powstały nawet wątpliwości czy obiekty budowlane w tym różnego rodzaju sieci infrastrukturalne, które już były umieszczone w pasie drogowym przed

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

3.7.2014 Nowa legalna definicja ceny
8.11.2012 Olsztyn: Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
22.4.2014 Oznakowanie niezgodne z przyjętą organizacją ruchu - raport NIK
23.4.2012 Zmiany w rozporządzeniu w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowegoZablokuj
30.12.2013 Poszerzone obowiązki sprawozdawcze zaczną obowiązywać 27 grudnia 2013 rokuZablokuj