MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Zmiana prawa budowlanego - stanowisko Izby Architektów

14.4.2011, , Źródło: www.izbaarchitektow.pl

16 marca 2009 roku dziesięć największych organizacji zawodowych działających dla dobra polskich miast oraz polskiej gospodarki, budownictwa i architektury podpisało porozumienie opowiadające się za odrzuceniem senackich poprawek do zmiany ustawy o prawie budowlanym. 23 kwietnia odbyło się ostateczne głosowanie w Sejmie nad przyjęciem krytykowanych przez

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

12.10.2012 Zmiany w zakresie uprawnień budowlanych
1.6.2012 Podsumowanie Konferencji konsultacyjnej projektu założeń do zmiany przepisów budowlanych
11.5.2012 Regionalne konsultacje "Założeń do nowego Prawa budowlanego i nowelizacji Ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym"
28.3.2012 Samorząd zawodowy
3.11.2011 Odpowiedzialność zawodowa kierownika budowy