Victoria Dom rozpoczęła II etap krakowskiej inwestycji Viva Piast

dzielnica

Ruszyła sprzedaż mieszkań w II etapie osiedla Viva Piast budowanego przez Victorię Dom w krakowskich Mistrzejowicach. W ofercie w dwóch budynkach w szerokiej gamie metraży jest 126 lokali. Własne M można kupić już za 306 tys. zł. Victoria Dom zapewnia, że nie ulega inflacyjnej dynamice, a ceny mieszkań oferowanych na rynku pierwotnym w stolicy Małopolski wciąż należą do konkurencyjnych.

W dwóch 9-kondygnacyjnych budynkach dostępne są 1,2,3 i 4-pokojowe funkcjonalne i nowoczesne mieszkania o powierzchni od 29 do 74 m2 zaspokajające oczekiwania różnych grup klientów. Satysfakcjonujące rozwiązania znajdą tu zarówno single, młode małżeństwa dopiero rozpoczynające samodzielne życie jak również rodziny z dziećmi. Zgodnie z planem pierwsi mieszkańcy osiedla Viva Piast 1 wprowadzą się do swoich mieszkań na przełomie roku. II etap inwestycji Viva Piast zostanie oddany do użytku w 2023 r.

– Osiedle wyposażyliśmy w szereg funkcjonalnych udogodnień: wewnętrzny dziedziniec, komórki lokatorskie, wózkownie i pomieszczenia dla rowerów, podziemny garaż oraz naziemne miejsca postojowe, ale przede wszystkim plac zabaw dla dzieci mówi – Ewa Rathe-Głowacka z Victorii Dom.   – Przyszli lokatorzy na pewno docenią także komfort wynikający z najbliższego sąsiedztwa lokali usługowych. Na parterze pierwszego etapu inwestycji zlokalizowane są punkty ułatwiające codzienne drobne zakupy oraz umożliwiające przyjemne spędzanie czasu wolnego w gronie bliskich i przyjaciół w kawiarniach i restauracjach. W pobliżu są także bezcenne dla rodzin – żłobki, przedszkola, szkoły, apteki, placówki medyczne i lokalne sklepy. Dla przyszłych mieszkańców, którzy cenią sobie aktywne formy spędzania czasu, atutem są pobliskie trasy biegowe i rowerowe, tereny zielone oraz Zalew Zesławice – dodaje E. Rathe-Głowacka.

Viva Piast to dobrze skomunikowanie osiedle

Osiedle Viva Piast znajduje się przy ulicy Piasta Kołodzieja w krakowskich Mistrzejowicach. Dzielnica ta jest ceniona za unikalną symbiozę bogatej infrastruktury z dobrodziejstwami płynącymi z bliskiego sąsiedztwa natury. Osiedle znajduje się około 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa, w pobliżu zlokalizowana jest pętla autobusowa, a niebawem w odległości około 5 minut od osiedla powstanie stacja Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej. W niespełna 10 minut z osiedla dojeżdża się do Centrum Handlowego Serenada i centrum biurowego Buma.

Wykonawcą generalnym Viva Piast jest Unibep SA, jedno z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce, znane w Krakowie z realizacji m.in. najnowocześniejszego akademika w kraju – LivinnX Kraków

Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne uproszczenie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Victoria Dom oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 12 tys. mieszkań. Spółka, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 5 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od roku w Lipsku.

 

Dodaj komentarz