Kuchnia idealna? Castorama zaprezentuje najnowsze rozwiązania kuchenne

rozwiązania

Castorama będzie obecna podczas tegorocznej edycji targów wnętrzarskich Warsaw Home & Contract. W ich trakcie przedstawi inspiracje na dobrze zaprojektowaną, idealnie dopasowaną do potrzeb nawet najbardziej wymagającego użytkownika kuchnię.

Targi Warsaw Home & Contract to jedna z najważniejszych i największych imprez wnętrzarskich w naszym kraju. Skupia pasjonatów dobrego designu oraz producentów, którzy w swojej ofercie stawiają na wyjątkowe wzornictwo i przełomowe rozwiązania.  To właśnie tam stanie Strefa Kuchennych Inspiracji Castoramy  –  najnowsze rozwiązania do stworzenia wygodnej i funkcjonalnej kuchni.

Design, ergonomia, dopasowanie

– Uważamy, że u podstaw każdego sukcesu kulinarnego leży dobrze zaprojektowana, ergonomiczna kuchnia. Idealna kuchnia to zbiór wielu detali, takich jak praktyczne rozwiązania do przechowywania, głębokie szuflady, które pomieszczą wszystkie zapasy czy akcesoria, dzięki którym łatwo odnajdziemy potrzebne przybory. Wiemy również, że kuchnia to miejsce szczególne dla każdego z nas, które odzwierciedla naszą indywidualność i styl – dlatego elastyczność rozwiązań Castoramy pozwala klientom na stworzenie przestrzeni, które najlepiej wpisują się w ich gust oraz potrzeby – mówi Anna Tuczkowska, kierownik kategorii produktów kuchnia w Castorama Polska.

W ofercie firmy znajdują się nowoczesne kolekcje mebli kuchennych, które, dzięki modułowym rozwiązaniom, łatwo można dopasować do konkretnego pomieszczenia, potrzeb i nawyków kulinarnych użytkowników. Każdy z nich w różnych stylach i kolorach – od odcieni bieli, przez naturalne drewno, aż po głęboką czerń. Meble kuchenne uzupełnia bogata oferta AGD i funkcjonalnych rozwiązań ułatwiających przechowywanie i optymalne wykorzystanie miejsca, np. szuflady w cokole czy prowadnice z cichym domykiem. Poszczególne rozwiązania mogą być ze sobą łączone, co umożliwia pełną personalizację kuchni.

– Odpowiadamy na rosnące oczekiwania klientów, którzy szukają dobrego designu, bardzo dobrej jakości i przystępnej ceny a także pewności, że zakupione meble posłużą wiele lat. Dlatego w Castoramie oferujemy aż 25 lat gwarancji na nasze kuchnie – dodaje Anna Tuczkowska.

Wyjątkowe kuchnie i nowoczesne rozwiązania

Mocną stroną rozwiązań z Castoramy jest wsparcie na każdym etapie realizacji marzeń o nowym wnętrzu – od projektowania, przez wymiarowanie, transport i montaż. W Strefach Kuchennych Inspiracji znajdujących się w każdym sklepie można poznać gotowe rozwiązania, obejrzeć meble w różnych aranżacjach oraz przetestować ich funkcjonalność. Dodatkowo fachową pomocą służą doradcy, którzy udzielają bezpłatnej porady i w kilku krokach zaplanują kuchnię oraz stworzą jej wizualizację. Firma oferuje również montaż mebli, możliwość rozłożenia zakupów na raty a także kompleksową usługę transportu z wniesieniem w cenie.

Podczas targów Warsaw Home& Contract, które odbędą się w podwarszawskim Nadarzynie pomiędzy 27 a 30 października, firma zaprezentuje swoje rozwiązania w różnych układach i aranżacjach – od pomysłowych recept dla małych wnętrz, po sposoby na optymalne wykorzystanie dużych kuchennych przestrzeni. Stoisko Castoramy będzie można znaleźć w hali D – stoisko D3.114.

 

Dodaj komentarz