Sukces sprzedażowy inwestycji Śródka OdNowa 2

osiedle

Inwestycja deweloperska Śródka OdNowa 2 niemal w całości sprzedana. W budynku wielorodzinnym przy ul. Bernata w Poznaniu zostały dosłownie ostatnie mieszkania. Trwają prace w częściach wspólnych, jak i poszczególnych lokalach mieszkalnych. Jeszcze w tym roku nabywcy odbiorą klucze i będą się urządzać.

Nowe mieszkania cieszą się niesłabnącą popularnością, co potwierdza m.in. poznański rynek, jeden z najważniejszych w skali naszego kraju. Swoich klientów mają zarówno deweloperzy oferujący mieszkania w budownictwie wielorodzinnym, jak i te firmy, które stawiają domy. Ponadto istnieje duży wybór pod kątem lokalizacji – zarówno w granicach miasta, jak i na obrzeżach można wybrać swoje miejsce do życia. Grupa Partner, deweloper realizujący inwestycję Śródka OdNowa 2 połączył wiele atutów w jednym. Bliskość przyrody, dostęp do trasy rowerowej Wartostrada, komunikacja publiczna w zasięgu ręki (np. Rondo Śródka) i jedynie 4 km do Starego Rynku – takie zalety miejsca, w którym powstaje osiedle, doceniło wielu nabywców. – Niemal wszystkie mieszkania już zostały sprzedane, w ofercie mamy cztery lokale 4-pokojowe i jeden z 2 pokojami. To ostatnia okazja, żeby się zdecydować i zamieszkać na osiedlu Śródka OdNowa 2 – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. O sukcesie sprzedażowym, oprócz lokalizacji, zdecydowała różnorodna oferta, przystępna cenowo (wybrane mieszkania 2-pokojowe poniżej 300 tysięcy złotych brutto). Śródka OdNowa 2 to czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny z 83 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu, z ogródkami lub balkonami. – Swoje miejsce znajdą tu single, pary oraz rodziny z dziećmi, gdyż projekt obejmuje lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe, z przemyślanym układem pomieszczeń i szerokimi możliwościami aranżacyjnymi. Cieszymy się, że nasz projekt spotkał się z tak pozytywnym przyjęciem. Trafiamy w oczekiwania klientów, zarówno indywidualnych, kupujących z myślą o zamieszkaniu, jak i inwestycyjnych. Projekt Śródka OdNowa 2 możemy opisać jako przysłowiowy „strzał w dziesiątkę” – opisuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży dewelopera. Kolejnym udogodnieniem są boksy rowerowe, dostępne za darmo, oraz podziemna hala garażowa.

Trwają prace budowlane

Realizacja inwestycji zmierza ku końcowi, zgodnie z założonym wcześniej harmonogramem. Aktualnie trwają prace nad elewacjami i są na zróżnicowanym poziomie zaawansowania na poszczególnych stronach budynku. Nad wjazdem do hali garażowej elewacja jest gotowa. Od strony dziedzińca nastąpiło docieplenie, teraz są wykonywane tynki zewnętrzne. Ponadto budowlańcy wykonują części wspólne wewnątrz inwestycji, w tym: korytarze, klatki schodowe, tynki oraz posadzki w poszczególnych lokalach mieszkalnych. Niemal zakończona jest hala garażowa. – Już jakiś czas temu inwestycja nabrała swojego kształtu. Realizacja Śródki OdNowa 2 postępuje planowo, o czym nabywcy mieszkań są na bieżąco informowani. Całość będzie ukończona w IV kwartale 2021 roku i wówczas będziemy przekazywać klucze klientom – informuje Karolina Skrzypek z Grupy Partner.

Kolejne projekty na horyzoncie

Deweloper realizuje również inwestycję Nadolnik Compact Apartments, przy ulicy Nadolnik w Poznaniu. Dostępne są smart apartamenty o różnym metrażu, jako propozycja dla klienta indywidualnego i biznesowego oraz inwestycyjnego. II etap projektu Nadolnik jest w budowie. Warto nadmienić, że cały kompleks smart apartamentów, przy ulicy Nadolnik będzie liczył łącznie ponad 1000 smart apartamentów, o powierzchni od 19 do 52 mkw. W Nadolnik Compact Apartments znajdzie się miejsce na modny pub, restauracje, lokale usługowe, sale konferencyjne, czy przestrzeń do spotkań na świeżym powietrzu. W praktyce to oznacza, że Nadolnik będzie mini-miastem z wszystkim, co potrzebne do życia. A to wszystko w otoczeniu Parku Ks. Tadeusza Kirschke, który w ostatnim czasie przeszedł pełną rewitalizację. Grupa Partner konsekwentnie rozwija swoje portfolio i pracuje nad kolejnymi inwestycjami.

Dodaj komentarz