Wiosenny powiew koloru

wystroj wnetrz

Jeżeli masz ochotę wprowadzić nieco kreatywnych zmian w swoim otoczeniu, a pod ręką kilka dekoracyjnych przedmiotów, przedwiośnie to dobry czas, aby uwolnić swojego wewnętrznego artystę.

Annie Sloan, brytyjska ekspertka w dziedzinie kolorów i technik dekoracyjnych oraz autorka wielu pomysłów DIY podpowiada, aby tej wiosny sięgnąć po inspiracje, jakie kryje w sobie zestaw Charleston, inspirowany kolorystyką wnętrz legendarnej posiadłości w hrabstwie Sussex w Anglii. Odcienie Firle, Rodmell i Tilton przywołują najpiękniejsze wiosenne skojarzenia. Ten wyjątkowy zestaw farb Chalk Paint™ sprawi, że w całym domu zapanuje pogodny klimat, nawet w pochmurne dni. Wystarczy sięgnąć po pędzel lub wałek oraz farby kredowe Chalk Paint™ i dać upust swojej kreatywności. Być może odkryjemy w sobie artystyczne pasje! Z całą pewnością możemy dać drugie życie zapomnianym meblom lub ożywić swoje ulubione akcesoria, wprowadzając w życie łatwy i zrównoważony projekt. – Najlepszym sposobem na dodanie emocji wnętrzom jest malowanie drobnych elementów oraz małych fragmentów w całym pomieszczeniu – wyjaśnia Annie. – Kieruj się intuicją i nie bój się eksperymentować – korzystanie z obfitości kolorowych odcieni może dać wiele radości. Maluj wazony, miseczki, podstawy lamp, a nawet klosze lamp, w kolorach i stylach, których nigdy wcześniej nie ośmieliłeś się użyć. Jeśli rok 2021 jest rokiem na wszystko, to jest to z pewnością dobry czas, aby spróbować czegoś nowego.

Nadanie koloru wnętrza

Farby Chalk Paint™ można z powodzeniem stosować na niemal wszystkich popularnych powierzchniach (drewna, ceramiki, metalu, marmuru i większości tworzyw sztucznych) bez konieczności przygotowania lub gruntowania. Paleta kolorów to 45 wyjątkowych odcieni. Do dekoracyjnego malowania przedmiotów i tworzenia wiosennego klimatu we wnętrzu idealne będą stworzone przez Annie Sloan we współpracy z Charleston Farmhouse odcienie Firle (orzeźwiająca zieleń), Rodmell (śliwkowy fiolet) i Tilton (głęboki musztardowy).

Dodaj komentarz