Podzlewowy filtr do wody – gdzie zamontować w mieszkaniu?

czyste powietrze

Filtr wody to nowoczesne rozwiązanie, wszędzie tam gdzie ceni się ekologię a także dużą wygodę. Montaż tego rodzaju filtru jest prosty, a korzystanie z tego sposobu filtracji wody jest wygodne. Dzięki filtrom do wody możemy zapomnieć o kupowaniu takiej w plastikowych butelkach chroniąc tym samym środowisko.

Jaki filtr wody wybrać?

Bluewater Cleone nowoczesny filtr do wody

Bluewater Cleone to chętnie wybierany filtr do wody, przeznaczony do montażu w mieszkaniach, domach, czy gastronomii. W zestawie wraz z filtrem do wody znajduje się elegancka, pasująca do wielu wnętrz bateria wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej.

Jak działa Bluewater Cleone?

Najwyższy poziom uzdatniania wody, jest zależny od zastosowanego sposobu filtracji. Filtr wody, jakim jest Bluewater Cleone może zagwarantować wodę najwyższej jakości, dzięki wieloetapowy oczyszczaniu przy pomocy:

  • filtra wstępnego- dzięki, któremu z wody usuwane są zanieczyszczania na poziomie 20 um i 5 um

  • wkładu z naturalnym węglem aktywnym- eliminuje tzw. zanieczyszczania organiczne

  • filtra osmotycznego- to najważniejszy proces, który zachodzi w filtrze Bluewater Cleone, dzięki półprzepuszczalnej membranie molekularnej, do kranu trafia jedynie krystalicznie czysta woda, gotowa do spożycia

  • wkładu z węglem naturalnym- po procesie odwróconej osmozy, woda ponownie przechodzi przez filtr z węglem aktywnym

  • filtra mineralizującego- woda zostaje wzbogacona o cenne minerały

Wieloetapowa i złożona filtracja, to jedyna skuteczna i bezpieczna metoda, która pozwala na uzyskanie najlepszej jakościowo wody, która nadaje się do spożycia prosto z kranu. Nie trzeba jej dodatkowo oczyszczać np. przy pomocy dzbanka filtrującego, czy przegotowywać.

Gdzie w domu montuje się filtr do wody Bluewater Cleone?

Najczęstszym miejscem, w którym można zamontować filtr do wody, w tym także Bluewater Cleone jest szafka kuchenna pod zlewem, wówczas dostęp do przyłącza wody, kanalizacji i prądu nie będzie problemem.

Montując profesjonalny filtr do wody należy dokładnie sprawdzić wymiary urządzenia, a także miejsce w szufladzie czy szafce pod zlewem. Uwzględniając te warunki możemy dopasować filtr wody do własnego domu czy mieszkania. Najprościej będzie, kiedy podczas urządzania kuchni weźmiemy pod uwagę filtr do wody i miejsce do jego montażu.

Nowoczesny filtr do wody- maksymalna wygoda i prostota

Choć Bluewater Cleone działa wielowymiarowo, oczyszczając wodę przy pomocy kilku filtrów, sama obsługa filtra jest banalnie prosta i poza wymianą wkładów filtrujących i konserwacją nie wymaga od użytkownika praktycznie żadnego większego nakładu pracy. Sam montaż nie powinien także przysporzyć większych kłopotów, jeśli jednak nie jesteśmy w stanie samodzielnie zamontować filtra, możemy o tę czynność poprosić odpowiedniego fachowca.

Korzystanie w domu, mieszkaniu, czy gastronomii z filtrów do wody to ogromna wygoda i ukłon w stronę ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań. Warto zamontować tego rodzaju filtr do wody we własnym domu, jeśli dbamy o środowisko, a także cenimy wygodne patenty.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz