Przyjdź na Dzień Otwarty CitySpace i zobacz, jak pracuje się elastycznie

trasa

Komfortowe przestrzenie biurowe, aromatyczna kawa, a w przerwie relaks na huśtawce, hamaku lub tarasie. Tak wygląda praca w CitySpace, które właśnie otwiera trzecie biuro we Wrocławiu. Z tej okazji już w najbliższy poniedziałek zaprasza na Dzień Otwarty.

Już od poniedziałku, 25 października będzie można korzystać z nowego biura elastycznego CitySpace w West 4 Business Hub we Wrocławiu. W pierwszym dniu działalności operator otwiera drzwi swojego centrum i zaprasza do odwiedzin. – To świetna okazja, aby nas poznać oraz zobaczyć nasze centrum. Oprowadzimy gości po biurze, pokażemy, czym wyróżniają się biura serwisowane i odpowiemy na pytania dotyczące flex spaces. Serdecznie zapraszamy już od godz. 9.00 – zachęca Magdalena Śnieżek, regional director South Poland CitySpace.

Dopasowana przestrzeń biurowa

CitySpace to biura elastyczne oferujące różnorodne stanowiska pracy – open space’y, hot-deski, sale spotkań, prywatne gabinety. Firmy płacą za tyle miejsc, ile aktualnie zajmują, a operator zapewnia pełne wyposażenie oraz opiekę infrastrukturalną, informatyczną i administracyjną. W najnowszym centrum w West 4 na 2,4 tys. mkw. powierzchni biurowej jest 390 stanowisk pracy. – Stworzyliśmy atrakcyjną przestrzeń, o wysokim standardzie i walorach estetycznych, wygodną, ergonomiczną. Elastyczna jest nie tylko powierzchnia, ale także czas trwania umowy. Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo, rozgraniczając przestrzenie biurowe dedykowane gościom i najemcom. Dzięki temu firmy mogą skupić się na tym, co dla nich najważniejsze – prowadzeniu swojego biznesu – wyjaśnia Magdalena Śnieżek.

Poza przestronnymi i w pełni wyposażonymi przestrzeniami do pracy w West 4 na firmy czekają także dwie kuchnie z nielimitowanymi napojami, recepcja z obsługą consierge, pokoje telefoniczne, komfortowe przestrzenie do relaksu – strefy chillout z kanapami, fotelami, hamakami i huśtawką oraz przestronny taras.

Biurowiec klasy A

Nowe biura CitySpace znajdują się na pierwszym piętrze budynku należącego do kompleksu biurowego Echo Investment. To nowoczesny biurowiec o wysokim standardzie z energooszczędnym system wentylacji i klimatyzacji oraz zaawansowanym i bezpiecznym systemem kontroli dostępu. Wśród udogodnień dla pracowników są m.in. szafki i natryski dla rowerzystów, parking naziemny i podziemny, a także strefa restauracyjna i rekreacyjna.

Atrakcyjna jest również lokalizacja. Zlokalizowane między ulicami Na Ostatnim Groszu i Horbaczewskiego, West 4 Business Hub znajduje się w tzw. Zachodnim Obszarze Biznesu, który skupia niemal 1/3 wszystkich zasobów wrocławskiej powierzchni biurowej. Poza West 4 CitySpace ma jeszcze dwa centra biurowe we Wrocławiu: w Aquarius Business House i Nobilis Business House. – Rozproszenie naszych biur w okolicach ulic Legnickiej, Swobodnej i placu Grunwaldzkiego sprawia, że jesteśmy łatwo dostępni w całym mieście. Dzięki temu firmy mogą elastycznie reagować na potrzeby rynku, a swoim pracownikom oferować miejsca pracy w dogodnej dla nich lokalizacji. Cały proces jest wyjątkowo prosty – ułatwiamy zarządzanie zajmowanymi powierzchniami poprzez aplikację – podkreśla Lisa Zettlin, dyrektor zarządzająca CitySpace.

Dodaj komentarz