Zaawansowane prace budowlane II etapu inwestycji Osiedle Przy Jeziorach

budowa domu

Budowa drugiego etapu Osiedla Przy Jeziorach jest kontynuowana. W dwóch domach inwestycji dewelopera More Place, została zamontowana stolarka okienna i trwa montaż pokrycia dachowego. Następnym zadaniem będzie przygotowanie elewacji budynków. Wylane zostały fundamenty pod dwa kolejne budynki dwulokalowe. Pierwsze domy II etapu będą gotowe na początku 2021 roku, a klucze deweloper będzie przekazywać na przełomie marca i kwietnia. 

– Aktualnie w drugim etapie wolnych pozostało jedynie 6 z 16 bliźniaczych lokali, natomiast z pierwszego etapu już niemal wszystkie znalazły nabywców, którzy odebrali swoje klucze. W sprzedaży pozostał dosłownie ostatni lokal. Zainteresowanie naszą inwestycją oraz wybór wymarzonego domu z pewnym wyprzedzeniem to sygnał, iż nasze oferty są godne uwagi, a nabywcy nie mają wątpliwości, że Osiedle Przy Jeziorach to miejsce, gdzie warto zostać na stałe – informuje Tomasz Pietrzyński, reprezentant dewelopera More Place.

Budowa trwa, ale już teraz można zobaczyć, jakie będą jej finalne skutki

Deweloper przygotował dom pokazowy, dla wszystkich, którzy są ciekawi wyglądu wnętrz, domów drugiego etapu.

Tomasz Pietrzyński dodaje: – Cały czas można odwiedzać dom pokazowy. Wykończone zostały dwa piętra, wśród których jest strefa dzienna, biuro, garderoba i prywatne pokoje. Wszystko, aby jak najdokładniej zaprezentować projekt, w który jest wkładanych tak wiele wysiłków.

Lokalizacją inwestycji Osiedle Przy Jeziorach jest północno-zachodnia część Poznania, u zbiegu ulic Złotnickiej i Koszalińskiej. Ta spokojna, cicha i zielona część miasta to miejsce na rodzinne wycieczki, spędzanie wolnego czasu oraz odpoczynek w otoczeniu przyrody czy aktywność sportową.

 – Położona w obrębie administracyjnym Kiekrza, wśród trzech pobliskich jezior: Kierskim; Małym Kierskich oraz Strzeszyńskim. Ponadto jest miejscem dla osób chcących zamieszkać w obrębie miasta i jego infrastruktury, z jednoczesną możliwością do odpoczynku od miejskiego zgiełku – podsumowuje Tomasz Pietrzyński.

Dodaj komentarz